Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

pátek
1/9
18:00

BARRÁK MUSIC HRAD - HUDEBNÍ NADĚJE MS KRAJE

Další letošní novinkou na Barrák music Hradu bude vystoupení čtyř nadějných hudebníků z Moravskoslezského kraje.
Hlavním vystupujícím tohoto večera budou Kateřina Marie Tichá & Bandjeez. Kateřina byla v roce 2013 oceněná Andělem v kategorii Objev roku. První zářijový den zazní na hradě sogy Čaruj, Časy se mění nebo Nový dům.
Další rodačkou, která vystoupí bude Kaczi. Ta se pyšní mimo jiné ocenění ceny Jantar v letech 2018, 2019 a 2021. Hity o našem kraji Lysá Hora, Křídla nad Pustevnami a mnoho dalších rozezní Barrák music hrad.
NIKA, písničkářka a skladatelka, vydala na jaře 2022 uhrančivý debut Flesh & Soul. Jednadvacetiletá hudebnice, v letošním roce absolventka Janáčkovy konzervatoře v oboru skladba, ve své tvorbě osobitě zpracovává žánry jako jazz, pop, folk i alternativa. Doprovodnou kapelu tvoří bubeník Jonáš Bjolek, klavírista Pavel Duda a baskytarista Nicolas Gatto. Za album Flesh & Soul získala Moravskoslezskou uměleckou Cenu Jantar v kategorii populární hudba a byla zařazena mezi 50 nadějí české hudby časopisu Headliner.
Celou soupisku tohoto hudebního večera završí opavské duo Munroe. Na prknech Barrák music hradu zazní písničky Vlčí menuet, Z čistého nebe nebo Konec léta.

Více info:

K.M. TICHÁ @ BANDJEEZ
https://www.katerinamarieticha.cz/


KACZI
https://www.kaczi.cz/


NIKA


MUNROE
https://munroe.cz/


Více o projektu na www.barrakmusichrad.cz.
Partnery Barrák music hradu jsou statutární město Ostrava, Moravskoslezský kraj, Slezská Ostrava, Slezskoostravský hrad, Radegast, Kofola, mediálními pak Ostravainfo, Ostravacard, kudyznudy.cz, DHL.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas