Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
17/10
19:00

BAD JOKER´S CREAM, FRIDAY WHISKEY, WILD SIXTEE NEIN

Vstupné pouze na místě. 80 Kč
Facebook

BAD JOKER´S CREAM (hard rock - glam, CZ)
Mladá a sexy parta z Frýdku-Místku, která byla v roce 2013 vystříknuta samotným Velkým J.
s posláním šířit glam i do těch největších děr světa. Zakládají si na typicky hard-rockových riffech 70' a 80' let s příměsí moderního rocku a heavy metalu. Jejich tvorba je ovlivněna jak starou tak novodobou scénou rock´n´rollu.

Web: www.badjokerscream.com, www.bandzone.cz/badjokers

FRIDAY WHISKEY (glam-rock, SK)
Pětičlenná banda z Bratislavy, která umí předvést show, tak jako za starých časů 80' let, kdy svět šílel po glam rocku. Tito hudebníci vystupují v přepracovaných outfitech 80.let a mají za sebou několik koncertů se známými či méně známými kapelami, včetně různých festivalů. Stali se vítězi soutěže Garage Band Contest a aktuálně pracují na novém demo albu. V této hudbě je citelný vliv skupin jako je Mötley Crüe, Guns N' Roses, Crashdïet, Skid Row, Crazy Lixx, Santa Cruz či dokonce i Bullet for My Valentine.

Web: www.bandzone.cz/fridaywhiskey

WILD SIXTEE NEIN (glam-rock´n´roll, SK)
Jedná se o slovenskou kapelu založenou roku 2014, která se hudebně věnuje žánru s názvem post glam (zmodernizovaný glam rock). Inspirací jim jsou americké glam metalové legendy jako jsou Mötley Crüe, Guns N' Roses, Poison či Ratt, ale také hard core punkové bandy jako například UK Subs nebo zpěvák a politický aktivista Jello Biafra. Z těch novějších záležitostí čerpají třeba od Falling in Reverse, Escape the Fate nebo Hollywood Undead.

Web: www.bandzone.cz/divoka69

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas