Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

neděle
6/12
11:00

BLEŠÁK V KOŽICHU

Je vám líto opuštěných či týraných psů a koček? Pomozte jim a zapojte se do Blešáku v kožichu! Cílem této charitativní akce je podpořit organizaci Neposedné tlapky.

V listopadu se otevírají sběrná místa, kde budou organizátoři akce přijímat vámi věnované zachovalé (a ještě lépe nové) předměty, které pak budou v rámci Blešáku v kožichu prodány ve prospěch Neposedných tlapek. Podpořit dobrou myšlenku a přispět k mikulášské nadílce určené pro zvířata, která to v životě nemají lehké, můžete v úterý 17. listopadu od 9:30 do 15 hodin ve foyer Magistrátu města Ostravy. Další možnost budete mít ve dnech 24. a 27. listopadu v čase od 16 do 19 hodin na pobočce Ostravský informační servis, s.r.o. (OIS) na Elektře a 16. a 23. listopadu od 9 do 17 hodin v Gongu v Dolních Vítkovicích, rovněž na pobočce OIS a Europe Direct Ostrava, kteří jsou partnery akce.

Organizátoři se velice těší na vaše příspěvky, nicméně si vymiňují právo nepřijímat nevhodné dary, k nimž patří například zbraně, farmaceutické výrobky, velké kusy nábytku, obuv, oblečení nebo živá zvířata. Objevíte-li však doma bižuterii, sklo, keramiku, hračky, bytové doplňky, domácí potřeby a kosmetiku v originálním balení, potřeby pro psy a kočky nebo krmivo pro ně, neváhejte a stavte se. Blešák určitě oživí i ručně vyrobené produkty, takže vítán bude každý, kdo šije, háčkuje, vyřezává...

V klubu Barrák vás pak 6. prosince nebude čekat jen mikulášský dobročinný bleší trh, ale také vystoupení různých účinkujících a kapel!

A na koho se kromě Mikuláše můžete těšit? Odpoledne nám zpestří kapely The Black Tubes! Ajdontker! zpěvák Alec Munro! A na závěr zdrsníme s Have The Munchies! Všichni vystoupí bez nároku na honorář! Tak doražte na "párty" Blešák v kožichu a třeba si i trsněte! Pomůžete! :)

Akce je organizována pod záštitou Petry Bernfeldové, starostky obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Hlavním partnerem je Europe Direct Ostrava.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas