Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
2/4
16:00

ODPAD FILM FEST 2016 - APRÍLOVÝ SPECIÁL

ODPAD FILM FEST 2016 - Aprílový speciál
2/4/2016 - BARRÁK Music Club - OSTRAVA
Exkluzivní host - Metrix Steel - Legenda Hroznové Lhoty

Potvrzení účastníci:

Metrix Steel - Legenda Hroznové Lhoty
Legenda Hroznové Lhoty se po více než třech letech vrací opět na místo činu. Metrix Steel je mladý nadějný raper, beatboxer, tanečník, parkourista, který svou tvorbou neustále nepřestává překvapovat. Není pochyb o tom, že tento koncert bude naprosto epická záležitost a nic lepšího nás v tomto desetiletí už nečeká.
https://www.youtube.com/user/metrixsteel
https://www.facebook.com/Metrix-Legenda-Hroznové-Lhoty-475484442503862/

Domácí umění - Pablo de Sax
Pavel Veselý aka Pablo de Sax představí ty největší skvosty ze své rozsáhlé sbírky „domácího umění“, které vytvářeli lidé bez výtvarného vzdělání, nezatížení povědomím o stylu, či designu hlavně v dobách totality.
http://www.domaciumeni.cz/
https://www.facebook.com/Domácí-umění-184098231604198/

Večer s Doktorem Martinem
Dívá se na něj vaše máma, váš děda i vaše divná tetička, se kterou se raději moc nevídáte. Doktor Martin je jeden z největších seriálových hitů poslední doby a pravidelně ho sleduje přes milión lidí. ALE PROČ?! Světem doktora Martina vás provedou dva přední čeští odborníci na jeho fenomén, Jiří Jelínek a Michal Zlatkovský.
https://www.facebook.com/events/968634499878113
https://www.facebook.com/Doktor-Martin-879981652038746/?fref=ts
...

Mimořádný a žánrově neobvyklý festival ODPAD FILM FEST se vymyká běžným formám populární kultury. Vznikl v návaznosti na předchozí projekt ODPAD FILM KLUB, který se neštítil promítat extrémně špatné filmy a jiné kuriozity. Festival je pokračováním této tradice, ale nabízí i další formy zvrhlé zábavy. Odvážný divák může objevit nečekaně zvrácené filmové perly, tuzemské hudební skvosty, tematicky neotřelé debaty a jiné kulturní pikantnosti. ODPAD FILM FEST - APRÍLOVÝ SPECIÁL se koná 2. dubna 2016 v prostorách ostravského klubu Barrák. Více informací naleznete na facebookovém profilu: www.facebook.com/ODPADFILMFEST

Přesný program festivalu bude včas upřesněn.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas