Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

pátek
30/9
20:00

STO ZVÍŘAT

Vstupenky v předprodeji v klubu a v hudebninách pod klubem 200 Kč
Vstupenky v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO-tour 200,- + poplatky
Facebook

STO ZVÍŘAT
Sto zvířat po loňských oslavách svých dvacátých pátých narozenin, neusnulo, ba právě naopak. Po beznadějně vyprodané pražské Lucerně a natočení nového alba MINISTERSTVO MÝHO NITRA, pokračuje svým typicky ostrým zvířecím tempem...

V pořadí druhým klipem k novému albu po úvodních STRUNÁCH PODZIMU, je chytlavé reggae PĚT RÁNO. Ve spolupráci s renomovaným režisérem klipů Tomášem Krejčím (Chinaski, Vypsaná fixa a další) vznikl klip, kde hlavní roli hrají loutky zpěváků Jany Jelínkové a Jana Kaliny. Jednoduchý, ale nosný příběh se odehrává jedné noci, kdy se oba protagonisté změní v loutky a zažívají celonoční velkoměstský rej z pozice marionet. Vše se odehrává na známých pražských "profláklých" nočních místech - v Rock café, U Vystřelenýho Oka, na Náplavce, v ranním metru a jinde. Bizarnost celého klipu spočívá v příběhu viděném optikou padesáticentimetrových loutek v reálném městě, uprostřed živých lidí. Barová židle, tramvajová sedačka, eskalátor - vše je najednou problém.

Sto zvířat se po sérii studentských Majálesů chystá na festivalovou sezónu, která kapele přináší více než 30 festivalů. Z těch největších jmenujme například Mezi ploty, Okoř se šťávou, Votvírák, Sázavafest, Trnkobraní, Rock for People Český Brod, Mighty sounds, Trutnoff open Air.
Na podzim bude Sto zvířat pokračovat v úspěšném klubovém MINISTERSTVO MÝHO NITRA TOUR, během kterého přehraje kompletně své aktuální album, které vyšlo na konci loňského roku. V repertoáru kapely pochopitelně nebudou chybět osvědčené hity jako Škola, Nikdy nic nebylo, Nejkratší cesta nebo Dáma s čápem.
V neposlední řadě je třeba zmínit účast zpěváka Jana Kaliny v třídílné krimiserii České televize "Pět mrtvých psů", kde v režii Jana Hřebejka vystřihl roli policejního kapitána Průchy.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas