Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

čtvrtek
2/2
19:00

BENEFIČNÍ KONCERT PRO ZDENIČKU - BUTY A DALŠÍ

Vstupenky pouze na místě 250,- Kč
Facebook

Velmi srdečně bych Vás chtěla pozvat na "BENEFIČNÍ KONCERT PRO ZDENIČKU", kde zahrají hned 3 skvělé kapely - BUTY, DAVID STYPKA & BANDJEEZ a ZPOCENÝ VOKO.
Zdeničce nebyl od narození dán jeden velký dar - zdraví. Jak sama říká, žije se svým "přítelem" i "nepřítelem" v jednom - s dětskou mozkovou obrnou, je upoutána na invalidní vozík a v běžných činnostech odkázána na péči druhé osoby. I přesto je Zdenička velmi pozitivní, optimistická, aktivní, přijímá mnohé výzvy, dokáže se radovat ze života a plnit si své sny. Svým přístupem k životu je vzorem a inspirací pro mnohé z nás a také je pro své okolí zdrojem energie a úsměvů - nejen na tváři, ale hlavně na duši.
Zdenička si před nedávnem začala plnit jeden ze svých velkých snů, a to dosažení vzdělání. Je studentkou 1. ročníku střední školy F. D. Roosevelta pro tělesně postižené v Brně. Právě se studiem jsou spojené nemalé finanční náklady a proto je zde benefice. POJĎME ZDENIČCE POMOCI PLNIT JEJÍ SNY. Je to jednoduché, přijďte na koncert, kde uslyšíte výbornou muziku, pobavíte se, zatancujete a jako bonus budete mít možnost vidět na Zdeniččině tváři úsměv - nebude tam chybět.
Pokud by jste chtěli pomoci už teď, můžet přispět na číslo transparentního účtu 2831257033/0800. Veškerý výtěžek z benefice, i případné finance poslané na účet, budou využity na úhradu osobního asistenta a nákup kompenzačních pomůcek.
Širte, mluvte, zvěte, kopírujte, sdílejte ....... a hlavně přijďte na koncert :-). Díky, Iveta

BUTY
https://www.facebook.com/buty.cz/?fref=tsDAVID STYPKA & BANDJEZZ
https://www.facebook.com/bandjeez/?fref=ts


ZPOCENÝ VOKO
https://www.facebook.com/Zpocen%C3%BD-Voko-262869277127300/?fref=tsDalší program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas