Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
7/10
20:00

HELLO OFFICER!, coCK, RESUMÉ

Vstupné pouze na místě 140 Kč
Facebook

HELLO OFFICER!
https://www.facebook.com/hellofficer


HELLO OFFICER! hrají od roku 2014. Nejedná se však o žádné nováčky, kapela je složená z členů dnes již nehrajících kapel Let Me Fall a Daily Project. Kapela má na svém kontě studiové album z roku 2015 s názvem "Bros & Cons", ke kterému vydala 4 videoklipy. Hello Officer! se zúčastnili finále soutěže Planetrox 2015 a 2017, které se v roce 2017 konalo na nejproslulejším českém festivalu Rock for People. V roce 2017 plánuje kapela natočit EP se 4 novými songy a odjet připravované podzimní turné.

coCK
https://www.facebook.com/coCk.oti


Kapela coCk je tří členná punk-skate-pop-porn-funny-rock grupen ze severu působící od roku 2010. Mají rádi párty, holky, kluky, alkoholické nápoje a dobrou hudbu. V roce 2012 vypustili do světa první album „I mouchy mají své dny“a tři roky na to druhou studiovou placku s názvem „Tvoje máma vole!“, které sklidilo úspěch. V roce 2016 se příchodem nového basáka ustálila sestava a začátkem roku 2017 nahráli ve studiu Rápotice nový singl „Víkendy před koncem", který se v květnu dočkal také videoklipu.

RESUMÉ
https://www.facebook.com/resumerock


RESUMÉ šíří rock'n'rollovou atmosféru od roku 2014. Tříčlenná formace slibuje přímočarost, údernost i melodičnost. Díky několikaletým hráčským zkušenostem všech členů už kapela odehrála bezmála 100 koncertů napříč ČR. Resumé mají na kontě CD "Frankenstein", 2 EP, několik singlů a 6 videoklipů. Na jaře 2016 kapela odjela velké turné s kapelou Harlej, která slavila 20 let na scéně a v roce 2017 doprovodili Resumé kapelu zakázanÝovoce na jarním turné.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas