Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

pátek
19/1
19:00
Pop

MoveBreakers & Electro-Swing Night by Max W. & Freaky Swingerzzz

Vstupenky v předprodeji v síti Ticketstream. 140,- (+ poplatky)
Vstupenky v předprodeji v klubu nebo hudebnínách pod klubem. 140 Kč
Facebook

Originální fůze elektronických beatů, živých nástrojů a neuvěřitelná energie na podiu. To jsou MoveBreakers, pražská hudební skupina, která funguje od roku 2015 a za první dva roky odehrála bezmála 100 koncertů v České republice, Itálii a Slovensku. V listopadu 2017 vychází první album Are You Here?, které představí 12 originálních skladeb a které s sebou přivezou i do Ostravy.

MoveBreakers


MoveBreakers hrají mix electro-swingu, funky i italského folkloru nebo žánrů house a drum'n'bass a každý koncert je jedinečnou party a nejinak to bude koncem ledna v klubu Barrák.


Warm up a afterparty celého večera zajistí osobitý DJ Max W. a ostravský DJský projekt Freaky Swingerzzz.

Max.W.


Max W. je jeden z mála českých electro-swinových producentů s výjimečným citem pro výběr a mix tracků. Vyznavač údernější linie electro-swingu ve svých setech kombinuje swingové melodie se špetkou dubstepu a drum'n'bassu. Na jednom pódiu se už potkal s The Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker a velmi často vystupuje na celovečerních party právě s MoveBreakers, se kterými na závěr party rozjede jam session.
>>https://soundcloud.com/max-w-electroswing

FreakySwingerzzz


DJský projekt FreakySwingerzzz, jak název napovídá stylově se zaměřuje především na electro swing a house swing, ale nepohrdne ani špetkou funky. Publikum nenechá v klidu a snaží se vysílat mezi lidi kladnou energii na vlnách swingu. Projekt také stojí za třemi electroswingovými předělávkami českého swingového zpěváka Arnošta Kavky.
>>https://soundcloud.com/freakyswingerzzz

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas