Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
7/4
17:00

Necro Metal pilgrims vol. III

Cena vstupenky v předprodeji v Hudebním světě. 150 Kč
Na místě. 200 Kč
Facebook

Pánové z MetalPilgrims nezapoměli na slib, který dali před léty, že budou propagovat tuzemské i zahraniční kapely, takže stejně jako v předchozích dvou letech si na duben pro Vás připravili nabídku toho podle nich nejzajímavějšího.

Na Necro metal pilgrims vol. lll. se objeví kapela Awrizis, která na akci pokřtí své nové CD a turnovská Purnama, které letos vyšlo nové cd Lioness.

Awrizis


Groove/Death/Core z města Havířov.
Hybridní kapela AWRIZIS vznikla spojením muzikantů takových kapel jako jsou DISSOLVING OF PRODIGY, ILL CROW, EXORSUS nebo ENWYLLION za cílem tvořit rozmanitou a energickou hudbu kde největší roli hraje živé vystupování. Rozmanitost žánru otevírá této kapele nové dveře do všech směrů, bez svázanosti kombinují prvky mnoha stylů. Nejblíže má zřejmě ke Groove metalu nebo Melodic Death metalu, sami se však prezentují jako HYBRID METAL BAND, což jejich charakteristiku zvuku sedmistrunných kytar a šestistrunné basy vystihuje snad nejlépe.

Po vydání uznávaného EP SHAPES OF IMAGINATION natočeném pod taktovkou Martina Roženka (ADOR DORATH) se soustředí na koncerty a skládání materiálu pro debutové CD.


Purnama


Death metal z Turnova
Kapela Purnama se už před čtyřmi lety rozhodla bojovat svoji hudbou za dobrou věc. Uspořádali mnoho benefičních koncertu skrze jejich projekt, který nazvali Metal for Hope. A ví jednu důležitou věc. Metal spojuje! Díky lidem kolem společně dokázali velké věci a pomohli tam, kde bylo třeba. Jejich kroky už dlouhou dobu vedli k tvorbě prvního CD do kteréhoinvestovali hodně úsilí. Jejich hudba je naší silou a silní by měli pomáhat těm, kdo neměli v životě tolik štěstí. Proto se rozhodli věnovat výtěžek ze křtu a prodeje prvních 100 CD Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům, který pomáhá dětem s rakovinou. Díky jim všem se podařilo vybrat finanční částku 27 300 Kč. Metal je pro ně hudba bez hranic.


Mean Messiah


Industrial Thrash/Death Metal
Stylově by se hudba Mean Messiah dala popsat jako směs thrash a death metalu s progresivními a industriálními prvky. Album "Hell" je postavené na jednoduchém konceptu "cesty lidských osudů jsou spletité, ale všechny vedou do pekla", který je rozveden v textové části jednotlivých skladeb. Ty na sebe svým obsahem navzájem navazují a tvoří tak výslednou, čtyřiceti minutovou jízdu těmi nejtemnějšími zákoutími lidské mysli.


Desire for Sorrow


Melodic Black Metal
Vystoupí s novým průlomovým albem, které vyšlo v roce 2017 pod MegalGate s názvem “Visions”.


Dogma Inc.


Metal, Hardcore, Sludge


Diligence


Modern death metal

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas