Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
23/6
19:00

CHELSEA (UK), DEGRADACE, BULBULATORS (PL), PROTI SMĚRU

V předprodeji v klubu a v hudebninách pod klubem. 250,- Kč
Na místě. 300,- / 350,- Kč
Facebook

Britská punková legenda Chelsea hrající od roku 1976 poprvé v Ostravě!

CHELSEA (UK)


Britská punkrocková skupina, založená v roce 1976 v Londýně. Původní sestavu tvořili Gene October (zpěv), William Broad (kytara, později známý jako Billy Idol), Tony James (baskytara) a John Towe (bicí). Své první, eponymní, album skupina vydala v roce 1979. Chelsea přivezou do Ostravy pořádnou dávku pravého, nefalšovaného punku z britských ostrovů.


DEGRADACE


Punk´n´rollová klasika z Ostravy se ukáže poprvé na domácí půdě v nové sestavě. Rudeeho, Tommyho a Roba totiž čerstvě na kytaru doplnil skotský kytarista Alec Munro, který v novém roce nahradil odchozího Blinkyho. Kapela nedávno vydala (v digitální podobě přes iTunes, Spotify atd.) výběr skladeb z let 1999-2017, doplněný o tři zbrusu nové písně a chystá se hojně koncertovat i v roce 2018.


BULBULATORS (PL)


Polští matadoři fungující už od roku 1989 a na kontě mají sedm alb, z nichž poslední Inter Punk je z roku 2015. Skladby jako Nikt nie rodzi sie zły, Inny nebo Demokracja, to jsou punkové hymny se vším všudy. V Ostravě již několikrát hráli a kdo je viděl, tak ví, že tihle chlapíci umí předvést skvělou show plnou poctivého punk rocku.


PROTI SMĚRU


Jedna z nejlepších moravskoslezských Oi! Punkových formací. Po třech albech a jednom splitku (poslední album vydali v roce 2010) před pěti lety de facto ukončili svou činnost. Od té doby se už jen příležitostně objevují na tuzemských pódiích. A tak jedna z příležitostí kapelu po nějaké době zase vidět bude právě i v ostravském Barráku.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas