Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

čtvrtek
3/5
20:00

TTRec. party vol. VI - Infected Rain, Up!Great

Infected Rain


Moldavská nu-metalová/metalcorová parta v čele s charismatickou samicí Lenou Scissorhands, která se po třech letech představila na letošním FajtFestu a v srpnu na festivalu Brutal Assault, startuje na jaře další část “86 tour”.

Infected Rain existují od roku 2008, dosud mají za sebou tři CD a jsou nejznámější moldavskou kapelou. K poslednímu albu, které vyšlo letos a nese název "86" proběhla první část stejnojmenného turné napříč Evropou, jehož další část startuje v dubnu 2018 v Bratislavě. Z aktuálního alba vyšly dosud dva singly s videoklipy - "Mold" a zatím poslední "Orphan Soul".
http://infectedrain.com/
https://www.facebook.com/infectedrain/
https://www.youtube.com/user/blackdvdrain

UP!Great


Crossover z Ostravy. Veronica a její hoši. HC/rockový nářez s absolutní ženskou energií. Vydali tři desky, vystupují na české klubové a festivalové scéně a představili se i v Německu a Polsku. Milují míchání stylů nejen ve vlastní tvorbě, ale rádi spojují svá živá vystoupení s kapelami různých žánrů. Ve spolupráci s nezávislým labelem TTRec. pořádají v Ostravě každoročně festival /TTRec. party/, kde se objevuje to nejlepší z české klubové alternativní scény.
Letos v březnu sdíleli pódium s ukrajinskou crossoverovou smrští Jinjer a v listopadu s nu-metalovými Infected Rain, ke kterým se na jaře 2018 připojí na části pokračování jejich “86 tour”. V březnu 2018 začínají pracovat v DS studiu na novém CD, které by mělo vyjít v průběhu roku 2018, ve kterém kapela oslaví 10 let své existence.
Zvuk, emoce, energie a riffy jak cyp. Don´t Panic!
www.upgreat.cz
https://m.facebook.com/UPGREAT-156701666757/
http://bandzone.cz/upgreat
https://upgreat.bandcamp.com/

www.ttrec.cz

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas