Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

čtvrtek
22/2
19:00
Pop

ADAM BARTOŠ & FRIENDS

Předprodej vstupenek na stránkách Adama Bartoše. 100 Kč
Předprodej vstupenek v hudebninách Hudební svět. 100 Kč
Facebook

Adam Bartoš konečně s kapelou!

Ostravský zpěvák a muzikant Adam Bartoš začal vystupovat v roce 2015 v rámci projektu pivovaru Ostravar - Ostrava žije. V rámci projektu začal spolupracovat s BeatBoxerem Michailem Saltykovem, s kterým za rok a půl odehrál přes 30 koncertů, dohromady Adam absolvoval od roku 2015 přes 70 koncertů a vystoupení na akcích: Colours of Ostrava (s Faada Freddym - 2017), Ostrava Zpívá Gospel (od roku 2014), Festival v Ulicích (2016), AVON Pochod (2015), Slavnosti pivovaru Ostravar (2015), Ostrava žije (2015-16) a mnoho dalších…

Hudba ovlivněná nejrůznějšími vlivy, od klasiky Vivaldiho, Bacha, Mozarta a dalších, přes filmové skvosty skladatelů, jako je Hans Zimmer, Steve Jablonsky, až po současné světové hvězdy a kapely jako Michel Jackson, Queen, Ed Sheeran, Justin Timberlake, Bruno Mars, Sade, nebo třeba Adele. Inspirace hudebních stylů pop, jazz, blues, hip-hop, rock, gospel, country music a dalších dělá dohromady Adamovu tvorbu jedinečnou.

Nevídaná kombinace nástrojů Saxofon, housle, piano, kytara, baskytara a bicí umožňuje propojit všechny hudební vlivy a směry. Nástroje jsou v písních použity tak, aby každý z nich využil stoprocentní potenciál. Saxofon dodává nádherný jazzový nádech, housle nádech klasiky a základ v podobě bicích, baskytary, kytary a piana umožňuje využít veškeré možnosti.

Kapela, složená z úžasných muzikantů se společnou vášní pro kvalitní hudbu, hraje s nadšením a láskou. Stojí za to, vidět je naživo!

Housle: Markéta Linhartová
Piano: Katka Dostalíková
Saxofon: Petr Dvořáček
Baskytara: Marek Pauček
Bicí: Benedikt Holčák
Kytara: Ondra Calábek

HOST: kapela Světlo

Energická kapela z Havířova, hrající autorské pop a pop-rockové písně s českými texty. Složení kapely: Daniel Vrba (Zpěv, kytara), Lukáš Motloch (el.kytara), Honza Lapisz (Basa), Valentýn Partyka (Bicí).

Přijďte zažít skvělý koncert 22.2.2018 v Barrák music clubu od 19.00 hodin.

Více informací a vstupenky na www.adambartosmusic.com

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas