Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

pátek
6/4
19:00

Saca & Compromysh / Enlisted Tour

Vstupenky pouze na místě. 130 Kč
Facebook

Kapely Sækədʒəwiːə (čti Sakadžavia) a Compromysh vyjíždějí na své společné turné, které čítá 14 zastávek a během jednoho měsíce navštíví kluby jak v Čechách, tak na Moravě.

Sækədʒəwiːə


Ostravská kapela hrající energický a zároveň špinavý rock'n'roll, který se mísí s dalšími žánry od punk-rocku až k jazzu.

Charismatický a osobitý zpěv zpěváka Mata dodává hudbě to pravé kouzlo a mírně připomíná anglický garážový Subways a Kings of Leon z americké Tennessee. V listopadu 2017 vydala kapela debutové album "Temporary Thing", které natočili ve vídeňském studiu Listencareful pod taktovkou producenta Alexandera Lausche.

Z alba pochází také singl Enlisted, na který kapela natočila koncem roku videoklip a který se samovolně přenesl do názvu turné.
www.saca.cz
www.youtube.com/watch?v=q5C-la_VlK0

Compromysh


Kapela funguje už 13. rokem. Byla založena v roce 2005 v Příbrami a hraje melodický punk-rock s popovým nádechem. Začátkem roku 2017 kapela nahrála v legendárním klatovském studiu ExAvik svoje nejnovější album “…mezi vším“. K novému albu vytvořila kapela lyric video k písni Královny letních nocí a připravuje nový klip k písni Automat na štěstí.
Všechny písničky lze stáhnout na Supraphonline -www.supraphonline.cz/album/315656-mezi-vsim.
www.compromysh.cz
www.youtube.com/watch?v=uToHDyPESkI

SUPPORT:

Střepy

(pop-rock, Havířov)

Broučky

(punk-rock'n'roll, Kroměříž)

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas