Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

pátek
27/4
19:00

SWEET FEST 2018

Glam rockový koncert kapely Double Raw.

Double Raw


To že neznáte pražskou kapelu Double Raw, vůbec nevadí, vznikli totiž nedávno! Přeběhlíci z kapely Nasty Ratz, doplnění o zpěváka kapely Psí Kšíry jsou právě novou kapelou Double Raw. Tak si nenechte tento koncert ujít, bude to stát za to!!! Na Sweet Festě zahraju jejích vůbec druhý koncert v kariéře.

Sweet Leopard


Notoricky známa parta z Ostravy odehraje její poslední koncert v původní sestavě. Přijďte se rozloučit s J.C. a užít si tak poslední společné vystoupení . Kapela zahraje všechny známe hity z jejích společné sedmileté kariery.

Friday Whiskey


Po několika letech domlouvání se to povedlo a Friday Whiskey tak poprvé vytoupí na Sweet Festě.

"Glam rock či hair metal, tak by sme mohli označiť štýl, aký hrajú Friday Whiskey. V poslednom čase ich na bratislavských pódiách často vidieť a ich popularita tak naberá na intenzite. Skvelé outfity, natupírované vlasy, drsné a zvučné melódie – tým všetkým si vás kapela rozhodne získa." ¨

Tak to se prezentují naší braťa z Bratislavy !!

Reservoar Dogz


Brněnská kapela Reservoar Dogz je návratem energií překypujícího hard rocku na koncertní pódia. Změť vlasů, očních linek a neotřelých riffů se stala jejich doménou, nezadržitelně se hrnoucí kupředu. Tahle parta tak uzavírá čtveřici kapel pro letošní dubnový Sweeet Fest.

Vstupenky pouze na místě.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas