Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

neděle
1/7
19:00

TTRec. party vol. VII - Jinjer Up!Great

TTREC. uvádí TTRec. party vol. VII

JINJER


Ukrajinští progressive-metaloví JINJER jsou k nezastavení a v rámci svého evropského turné se vrací do České republiky! Mistři crossoveru v čele s charismatickou Tatianou Shmailyuk míchají groove, progressive a death metal s prvky funku, jazzu a dalších žánrů. V červnu 2016 vydali album King Of Everything /Napalm Rec./, na jehož podporu koncertovali napříč celou Evropou. V roce 2016 získali znovu ocenění Best Ukrainian Metal Band Of The Year 2016 a také si odnesli cenu za nejlepší videoklip roku 2016 a to za video k songu I Speak Astronomy. Od té doby toho stihli spoustu. Kromě svých koncertů, turné po celé Evropě s Arch Enemy, po Jižní Americe s Cradle Of Filth a jejich show si užili i fanoušci v Dubai nebo na Filipínách. Nedávno vyšla v reedici jejich druhá deska Cloud Factory /Napalm Rec./ a JINJER v nejlepší formě se vracejí do Česka v rámci Cloud Factories tour!
http://jinjer-metal.com/
https://www.facebook.com/JinjerOfficial/
https://shop.napalmrecords.com/jinjer/


UP!GREAT


Crossover z Ostravy. Veronica a její hoši. HC/rockový nářez s absolutní ženskou energií. Vydali tři desky, vystupují na české klubové a festivalové scéně a představili se i v Německu a Polsku. Milují míchání stylů nejen ve vlastní tvorbě, ale rádi spojují svá živá vystoupení s kapelami různých žánrů. Ve spolupráci s nezávislým labelem TTRec. pořádají v Ostravě každoročně festival /TTRec. party/, kde se objevuje to nejlepší z české i zahraniční klubové alternativní scény.
Minulý rok v březnu sdíleli pódium s ukrajinskou crossoverovou smrští Jinjer a v listopadu s nu-metalovými Infected Rain, ke kterým se na jaře 2018 připojili na části pokračování jejich “86 tour”. V březnu 2018 začali pracovat v DS studiu na novém CD, které by mělo vyjít na konci roku 2018, ve kterém kapela slaví 10 let své existence. Před několika týdny, na začátku turné s Infected Rain, vyšel nový singl z připravovaného CD - Everyone Knows The Truth.

http://upgreat.cz/
http://bandzone.cz/upgreat
https://upgreat.bandcamp.com/

http://ttrec.cz/

• Vstupenky •
https://www.smsticket.cz/vstupenky/12766-ttrec-party-vol-vii-jinjer-up-great

předprodej:
200,- do 27.5. | 260,- do 10.6. | 290,- do 24.6. | 320,- do 1.7. || na místě: 320,- do 21:00 | 350,- od 21:00

Návod na nákup pomocí platební SMS:
Pošli SMS s textem:
TICKET TTREC
na číslo 9020050
Cena SMS zprávy 50 Kč. Na místě doplatíš 160 Kč.
Provozovatelem služby je smsticket s.r.o., telefonická infolinka +420 739 553 741. Cena za odeslání SMS zprávy je 50 Kč vč.DPH. Za službu technicky odpovídá Axima spol.s r.o., infolinka prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz
~ změny vyhrazeny ~

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas