Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

středa
3/10
18:00

VÍTÁNÍ PRVÁKŮ 2018

VELKOLEPÉ VÍTÁNÍ PRVÁKŮ JE KONEČNĚ TADY

Výsostně alkoholová tour v srdci Ostravy ti ukáže super místa, kde můžeš trávit volný čas, sbírat nápady, chillovat nebo naopak na všechno hodit bobek.

Na středu 3. 10. jsme si pro tebe připravili spolupráci s cool podniky, které musí každý pořádný ostravský student a chachar znát! V každém z nich tě čeká pořádná dávka zábavy. Tu pak musíš podpořit pravdou ze dna sklenky. Při troše štěstí se stačíš dopotácet do cíle, kde vítězná korunka a výhra při vyhlašování výsledků tradičního klání „prváci versus mazáci“ může být tvá!

Sladké alkoholové opojení trvá až do brzkého rána a tvá chůze už může být velmi zrádná. Proto ti radíme - zajisti si na ráno maminčin odvoz.

Otázkou tedy zůstává: Přežiješ nebo padneš?
______________________________________________________

Pravidla soutěže pro prváky i ostřílené mazáky

Startovné je 50 Kč, dostaneš pásku na ruku, mapku do ruky a relativně dost času, během kterého si užiješ široké spektrum různých ostravských podniků.

Vyber si jakýkoli z pěti námi určených podniků, kde chceš od 18:30 začít svou tour. Je jedno, který to bude, ale ani jeden nesmíš během večera vynechat! V každém z nich si totiž musíš dát drink nebo pivo, za který dostaneš od obsluhy razítko do své mapky. Výjimka však potvrzuje pravidlo, a proto Realita Gaming Bar je jediný bar, kde si můžeš dát alkoholovou pauzu od půlky či piva a zahrát si zkrácenou 5 minutovou virtuální realitu nebo hru na Xbox ONE a PS4.

Jak vyhrát prváka nebo mazáka?
Dojdi s vyplněnou mapkou do 23:00 hod. do Barrák music club a tím se dostáváš do slosování o prváka/prvačku nebo mazáka/mazačku Ostravy 2018!

AKCI POŘÁDÁ STUDENTSKÝ SPOLEK YOUNIE www.younie.cz

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas