Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
10/10
19:00

HENTAI CORPORATION A ČAD - ČEHŮNI A ČOBOLÁCI V OSTRAVĚ

Čehúni a Čoboláci tour - HENTAI CORPORATION a ČAD na podzim zas spojí dvě republiky

„Co Bůh spojil, člověče nerozděluj.“ Těmito slovy Ježíše se pánové Klaus a Mečiar na konci roku 1992 rozhodně neřídili. Po 74 letech zaniklo spojení Česka a Slovenska, rozbily se hranice, stali se z nás… sousedé.
Však schválně, pro kolik z Vás jsou obličeje z plakátu už jen pouhými tvářemi a ne představiteli zbudování hranic, štěpení rodin a odsunu bratrů a sester, po kterých nám tu zbylo sousloví „Čo bolo, to bolo…“? Rychle zapomínáme…
Ale nad Tatrou sa stále blýska a hromy divo bijú a Čehuni aj Čoboláci spolu stále spokojně žijú bok po boku. A tak slovo (psáno i čteno česky) dalo slovo (psáno i čteno slovensky) a dvě z nejvýraznějších hudebních a nejlepších živých kapel obou krajin společně na 11 podzimních štacích vytvoří na území obou rozdělených republik tornádo.
Skutečně, tohle turné bude uragán! Bratia HENTAI CORPORATION v myšlence ztřeštěných projektů Mikea Pattona jako Mr. Bungle, kde volně přechází mezi žánry a z naprosto krejzy polohy nasadí vážnou masku, budou headliner českých koncertů, kdežto bratři ČAD, kteří roky skládání vytříbili svůj projev do jednoduchých, maximálně úderných písní, jež každé pódium rozezvoní jak čertovu kovadlinu, budou zas šéfovat těm slovenským.
Ale hlavně! Na režisérské stoličce bude sedět bastard Kontroverze, neb pražští zběsilci HENTAI CORPORATION ani pancierova päsť ČAD si nikdy neberou servítky (s ničím a nikým), ľudia im smrdia a jejich koncerty jsou vždy živel, jen ne nuda a nič, čo sa dá jakkoli udržet na uzdě. Bude to divoká jazda, tak přijďte osedlat tohodle těžkoslovenskýho mustanga!

Hentai Corporation
video: https://youtu.be/RHQ7bdCrmaA
video: https://youtu.be/aC3aV7bJbr4 (necenzurovaná verze https://vimeo.com/76036988)
video: https://youtu.be/_8Kjz1WY7mE
video: https://youtu.be/2MrT1Hab8_o
video: https://vimeo.com/151500690
audio: https://youtu.be/eS2pQn8x1ws / https://youtu.be/3GjFlLYjyYo

Čad
video: https://youtu.be/9IkVQ5-wUIE
video: https://youtu.be/mCjIp95vuVM
video: https://youtu.be/ZPvGjaCwzWc
video: https://youtu.be/aeaz4JfeqKY
video: https://youtu.be/fBCS2Hm-cms

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas