Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
14/8
20:00
Rap

BARRÁK MUSIC HRAD - SIMA, ANNABELLE

SIMA
Jedna z neoblíbenějších slovenských raperek současnosti SIMA vystoupí 14.8. 2021 na Slezskoostravském hradě v rámci projektu Barrák music hrad 2021.
Sima alias Simona Hégerová se na hudební scéně vyskytuje od svých 9 let, přelomovým však byla účast v pěvecké soutěži Hlas Česko Slovenska 2012. Texty k písním si píše sama, hudebně spolupracuje s velkými jmény současné rapové scény jako jsou Ego či Kali. Tato bývalá modelka a talentovaná zpěvačka inspiruje svými rapovými songy především dívky a ženy. Těšte se na oblíbené hity i nové songy z posledního alba Bombím!

Více info:
www.facebook.com/SimaOfficialPage
www.instagram.com/simonahegerova
www.youtube.com/watch?v=ygCA8Y9xXl4

A N N A B E L L E music

Mladá pražská zpěvačka a rapperka ANNABELLE vystudovala hudbu v Londýně, kde také svou kariéru začínala v tamních hudebních klubech. V současné době rozjíždí svou hudební kariéru v České republice. Klip k prvnímu singlu Dadae vyšel na kanálu labelu Blakkwood, na druhém singlu Roles vydaném pod velkým vydavatelstvím s ní spolupracoval producent Fiedlerski.

Více info:
www.facebook.com/ANNABELLEsound
www.instagram.com/annabelle_sound

Vstupné:
390 Kč
700 Kč VIP vstupenky zahrnují welcome drink, zastřešené posezení s vlastním barem, vlastním WC a skvělým výhled na podium, focení se Simou po koncertě.

Více informací o koncertě na www.barrakmusichrad.cz.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas