Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
21/8
13:00

BARRÁK MUSIC HRAD - METAL!!!

Metalový festival za účasti českých i zahraničních kapel se vrací s dalším ročníkem Barrák music hrad.

Thrash metal z řeckých Atén SUICIDAL ANGELS vznikl v roce 2001. Za svou éru kapela natočila 7 alb, poslední natočila v roce 2019. Během své existence získala kapela tisíce fanoušků po celé Evropě. Těšit se můžete na singly jako Capital of War, Born of Hate, Divison of Blood nebo Endless War a další.

Více info:
www.suicidalangels.net
www.facebook.com/SuicidalAngels
www.instagram.com/suicidalangelsofficial

Španělská goregrindová kapela Haemorrhage založená v roce 1990 v Madridu pod původním názvem Devourment. Tuto kapelu miluje nejeden grindcorista rozený metalák. Lékařské overály nasadit a EKG naladit. Kluci to umí rozjet!

Více info:
www.haemorrhage.bandcamp.com
www.facebook.com/HaemorrhageGore

Švédská black metalová kapela Valkyrja byla založena ve Stockholmu v roce 2004. Mezi původní zakladatele patří pouze kytarista S.W., další členové přišli do kapely později, jsou jimi zpěvák RSDX, bubeník Jocke Wallgren a basák V.P. Skupinu jste mohli několikrát zažít na festivalu Brutal Assault, nyní i na Barrák music hradu.

Více info:
www.valkyrja.se
www.facebook.com/valkyrjaswe
www.instagram.com/valkyrjaofficial

Death metalová kapela Sinister Official z Holandska založená roku 1988 patří mezi nejstarší nizozemské kapely tohoto žánru. Kapela se na krátko v roce 2003 rozpadla, ale netrvalo to dlouho a bubeník Aad Kloosterwaard a baskytarista Alex Paul se ve své tvorbě vrátili zpět k Sinister. V loňském roce vydali nové album Deformation of the Holy Realm.

Více info:
www.metal-archives.com/bands/Sinister/998
www.facebook.com/SinisterOfficial

Divocí thrasheři AMKEN z řeckých Atén dorazí i k nám na Barrák music hrad! V roce 2017 jste je mohli slyšet v rámci klubového koncertu v Barrák music club, nyní bude příležitost pod otevřeným nebem.

Více info:
www.facebook.com/AmkenOfficial
www.instagram.com/amkenofficial

Doomas je doom-gothic ze slovenské Nové Bani hrající již 15 let. Na festivalu zahrají songy ze svých 3 alb La Muerte, Seven Sins a Lost Angels.

Více info:
www.doomas.com
www.facebook.com/DoomasOfficial
bandzone.cz/doomas
www.instagram.com/doomasofficial

Trutnovský crossover thrash metal EXORCIZPHOBIA to rozparádí jako vždy ve velkém. Kapela vznikla v roce 2005 pod názvem Deathmarch a o rok později už koncertuje jako Exorcizphobia. Loni vydali nové album Digitotality, které sklízí jen pozitivní reakce.

Více info:
www.exorcizphobia.bandcamp.com/
bandzone.cz/exorcizphobia
www.facebook.com/EXORCIZPHOBIA/

Karvinská grind rock´n´rollová kapela G.O.R.E. letos slaví 20 let na scéně a vy to s nimi můžete živě oslavit v rámci metalového odpoledne na Slezskoostravském hradě.

Více info:
www.facebook.com/GORE-131159466924091
bandzone.cz/gore

Brutal death-metal Cutterred Flesh z Karlových Varů založený v roce 2001. Na hradě je přivítáme v sestavě Jirka zpěv, Franz bicí, David kytara a Víťa kytarkytar.

Více info o kapele:
bandzone.cz/cutterredflesh
myspace.com/cutterredflesh
www.facebook.com/Cutterred-Flesh-158482622234

Brutal death-metal z Karlových Varů založený v roce 2001. Na hradě je přivítáme v sestavě Jirka zpěv, Franz bicí, David kytara a Víťa kytara.

Death-blacková kapela Darkwind z Frýdku-Místku zahraje v novém složení Drusilla, Blard, Tista a Mephisto. Fanoušci mohli kapelu naposledy slyšet v srpnu 2020 v Barrák music club. Vy, co jste je nestihli, budete mít příležitost užít si je i jejich nové album na Slezskoostravském hradě.

Více info:
bandzone.cz/darkwind
www.facebook.com/Darkwindband

Vstupné:

790 Kč čtvrtá vlna vstupenek (do vyprodání)

Více informací na www.barrakmusichrad.cz.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas