Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
3/7
13:00

BARRÁK MUSIC HRAD - PUNK!!!

Novinkou 2. ročníku Barrák music hrad je celodenní festival punkových kapel za účasti českých i zahraničních interpretů.
Pozor z důvodu programové změny dochází ke změně i na vstupném.
Vstupné:
???? 550 Kč v předprodeji
???? 600 Kč na místě

Kapela ???? THE ANALOGS ???? z polského Štětína hraje od roku 1995. Z původního ska se přeladili na punk, oi a streetpunk oblíbený nejen v polské domovině. Vy si je užijete ve složení Kamil „Prosiak“ Rosiak zpěv a kytara, Paweł „Piguła“ Czekała kytara, spoluzakladatel kapely, Prrzemysław „Benon“ kaczmarek basa a Kuba „Drummerboy“ bicí.
Více info:
⚙ www.analogs.pl
⚙ www.facebook.com/TheAnalogs
⚙ www.instagram.com/theanalogs

Slovenská punková legenda ???? KONFLIKT ???? byla založená v roce 1990 a to pod původním názvem Azyl. Od roku 1998 sice už působí jako Konflikt, nicméně starší produkci jako album Takí sme z roku 1995 a demo Live 1992-1994 vydávali už jako Konflikt. Kapela dorazí ve stávajícím složení zpěv a kytara Robert "Jury" Jurányi, baskytara Kristián "Kristi" Kadlečík a bicí Pavel "Vandy" Prokop.
Více info:
⚙ www.konflikt.sk
⚙ www.facebook.com/konfliktofficial
⚙ www.instagram.com/konflikt_official

Punk rock z Mostu, to je ???? MALOMOCNOST PRÁZDNOTY ????. Svými líbivými songy vás těší už víc než 25 let a tentokrát vás pobaví i open air koncertem v úžasném prostředí hradu, kde s nimi můžete oslavit jejich čtvrtstoletí.
Více info:
⚙ www.facebook.com/Malomocnost-Pr%C3%A1zdnoty-221639587852031
⚙ bandzone.cz/malomocnostprazdnoty

Šoty, Barmy a Sam Jr., to jsou kluci z české punkové legendy ???? ZEMĚŽLUČ ????. Tahle brněnská punk-hardcore kapela působí na scéně víc než 35 let a stále jim to náramně šlape. Poslední album „Kolik a komu?“ vydali v roce 2019 a jak sami říkají, stále nekončí.
Více info:
⚙ www.facebook.com/zemezluc
https://bandzone.cz/zemezluc

Polská kapela ???? PRAWDA ???? z Wroclavi vznikla v roce 1994 transformací kapely Zwolki,v níž zůstali původní členové Melon a Skuter. Prawda mixuje punkrock s prvky ska, reggae a folku a tematicky se zaměřuje na téma tolerance, drog a nacionalismus i svobody. V loňském roce vydali poslední album „Tu jest Prawda“. Kluci přijedou ve složení zpěv Melon, kytara a zpěv Rudy Szerszeń, kytara a zpěv Pajdo, basa a zpěv Głodny a bicí a zpěv KhaMil.
Více info:
⚙ www.facebook.com/prawdaband

Hardcore kapela ???? CRUSHING CASPARS ???? stříhnutá punkem se zrodila v roce 1995 v severoněmeckém Rostocku. Svým specifickými energizujícími songy se odkazuje na old school hardcore kapely jako Agnostic Front, Suicidel Tendecies či Gorilla Biscuits.
Více info:
⚙ www.facebook.com/crushingcaspars
⚙ www.instagram.com/crushingcaspars
⚙ www.mad-tourbooking.de/crushing-caspars

???? SAINTS & SINNERS ???? patří mezi ty nekvalitnější streetpunkové kapely. Tihle Pražáci jsou ale jiní. Zahraniční publikum je neskutečně hltá, Češi je musí teprve objevit. Barrák music hrad je tím pravým místem, kde si je poslechnout.
Více info:
⚙ www.facebook.com/saintsandsinnersofficial

???? VISION DAYS ???? Tahle Ska-punková partička z Brněnce natočila za svou éru víc než 10 desek, poslední v roce 2019. V současné době stále zkouší a připravují nové věci, které snad uslyšíme i na hradě. Stačí jen pořádně hecovat.
Více info:
⚙ www.visiondays.cz
⚙ www.facebook.com/profile.php?id=100045493781142
⚙ www.instagram.com/visiondays

Honza, Dany, Standa a Ondra, to je srdcová punk-rock´n´rollová kapela ???? SUPERTESLA ???? z Brna.
Více info:
⚙ www.facebook.com/superteslaband
⚙ bandzone.cz/supertesla

Havířovská punk-rock´n´rollová legenda ???? IQ:60 ???? založená před 40 lety po svém rozpadu v roce 1988 a opětovném znovuzaložení v roce 2015 zahraje i u nás v rámci letní scény Barrák music hrad.
Více info:
⚙ bandzone.cz/iq60
⚙ www.facebook.com/IQ60-507655486075392

Více informací na www.barrakmusichrad.cz.

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas