Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

sobota
12/11
19:00

23 LET DEGRADACE + RABIES, THE DESPERATE MIND

Vstupenky pouze na místě 190,- Kč
Facebook

Ostravská punk´n´rollová DEGRADACE slaví další rok své existence tradičním podzimním koncertem v klubu Barrák. Kapela letos na jaře vydala po dlouhých šesti letech novou desku Last Soul. Jde o první album v současné sestavě (s Alecem na kytaru a Robem za bicími) a Degradace jím symbolicky zahájila další etapu své existence.


http://www.degradace.cz/
https://www.facebook.com/degradace

Letos se jako speciální hosté představí

RABIES - kapela inspirovaná devadesátkovou skate & punk scénou, která vznikla v roce 2009 a ve své muzice vstřebává vlivy partiček jako Rancid, NOFX, Descendents, Pennywise, Good Riddance nebo Bouncing Souls. Za dobu, co fungují už stihli i turné po Japonsku, vystoupit na proslulém festivalu Punk Rock Holiday ve Slovinsku nebo si zahrát po boku Billy Talent, Anti-Flag, Dog Eat Dog a spousty dalších.


https://rabies.cz/
https://www.facebook.com/rabiespunkrock/

THE DESPERATE MIND - energický punk rock z Brna, ovlivněný především americkými punkovými kapelami nového milénia. Hrají od roku 2011, v roce 2014 natočili svoje první studiové EP "Symptoms of the Ignition" a rok na to pak debutové album "Amassed Sickness". V roce 2016 se The Desperate Mind vydali na první zahraniční koncerty do Rakouska a po vydání EP False Flag následovala tour po Evropě. V roce 2020 přišlo na svět druhé a zatím poslední studiové album "All Walls Will Fall".


https://www.facebook.com/TheDesperateMind/

Ostravu čeká zaručeně skvělá punk rocková párty!

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas