Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Detail akce

čtvrtek
29/12
20:00

TTIOT/ANNABELLE/DONNIE DARKO

Pouze na místě 300,- Kč
Facebook

The Truth Is Out There (TTIOT)
https://www.ttiot.net/
alternative rock / electro
Tato ostravská parta má odehráno přibližně 300 koncertů po celé České republice, ale i Slovensku, Anglii nebo Polsku. Za dobu své existence předskakovala hudebním velikánům jako Killswitch Engage, Bring Me The Horizon, The Qemists a zahrála si na předních českých festivalech, jako jsou Rock For People, Brutal Assault, Colours Of Ostrava, Mighty Sounds. Kapela na vlastní náklady vydala dvě EP "The Truth Is Out There“ (2011) a "Strange Game…“ (2013) a dvě plnohodnotná alba „Lighthouses“ (2015) a "All Little Revolutions" (2019). Poslední deska ALR byla nominována v cenách Anděl za nejlepší rokové album 2019. Aktuálně TTIOT přichází s novým EP „Crazy“ (2022) produkovaným Filipem Vlčkem a chystají své třetí album.. Především díky neskutečně energickým koncertům si tato parta získala širokou fanouškovskou základnu a taky velice slušné renomé i mezi hudebními kritiky.

DONNIE DARKO
https://www.facebook.com/donniedarkoband/
Donnie Darko jsou česká čtyřčlenná rocková kapela, která ráda posouvá hranice mezi hudebními žánry. Staví na odkazu kytarové alternativní scény 90. let, kterou obohacují o důmyslné riffy a harmonie rockových kapel současnosti. Při skládání písní ctí silné melodie doplněné energickým zpěvem. To vše pak prezentují nejen na nahrávkách, ale především na svých živelných vystoupeních.
Od svého vzniku se jí právě díky žánrovému rozpětí daří opakovaně vystupovat jak na předních českých mainstreamových festivalech (např. Rock for People, Mighty Sounds), tak i na těch alternativnějších (Beseda u Bigbítu, Povaleč). Kromě pravidelného koncertování po českých klubech formace stihla odehrát také turné po Evropě (Francie, Nizozemsko, Německo, Rakousko a Maďarsko) a zahrát na maďarském festivalu Fishing on Orfü.
Za největší úspěchy kapely pak lze považovat nominaci debutového alba Yesterdays v hudebních cenách Anděl 2020 v kategorii Rock nebo předskakování zahraničním hvězdám Rise Against (USA), The Amazons (UK) a Arcane Roots (UK).

ANNABELLE
https://www.annabellesound.com/
Nalepovací tetování a žlutá barva – to je ANNABELLE . Zpěvačka a rapperka původem z Prahy, která studovala hudbu v Londýně a zároveň vystupovala na tamních scénách. Jakmile se ANNABELLE vrátila do Prahy, začala psát a produkovat nové skladby. Její singl „ Dadae“ úspěšně obhájil pozici v českých hudebních hitparádách a stal se jednou z 20 nejvysílanějších skladeb v České republice. Následovala píseň „Black Hole“ s úspěšným producentem Fiedlerskim. Dohromady nasbírali téměř 300 000 streamů na Spotify. V březnu ANNABELLE vydala svůj vlastní debutový singl „Medicine“ , který se objevil v playlistu Mega Hits Austria 2021 a také v maďarských a rumunských playlistech New Music Friday. Její singl „ Charm “ se stal součástí mezinárodní Spotify kampaně EQUAL , kde se objevila na obří obrazovce na Times Square v New Yorku . Nejnovější singl ANNABELLE „Runnin' Out Of F* Time“ byl vybrán do národního finále soutěže Eurovision Song Contest a se kterým získala letos cenu Anděl za objev roku!

Další program
Ostrava!!!
Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
Metalshop
GoOut
Rádio Čas Rock
Rádio Čas